KUJDES: Ajo është duke humbur mijëra dollarë nuk krijojnë dyqanin tuaj ...

Filloni Your Own "dyqan online" Pa thyer presupesto tuaj për të shitur prodhimet e tyre në internet dhe Bëni Money Online Serious.

Instant Shape Krijo dyqan tuaj online pa Marketing teknik ose Sabre!
Get të shumta të ardhurave streams me një klik të vetëm.

 • biznesi i plotë "gardian".
 • Gati në minuta dhe të lehtë për të konfiguruar.
 • Generate shitjes dhe për të ndërtuar listën tuaj.
 • Të ndërtuar një ushtri të affiliates për të bërë shitjet për ju.
 • Store Online optimizuar profesional për të rritur shitjet.
 • dyqani i tij është 100% përshtatshëm me opsione të shumta.
 • Shto ndonjë produkt.

ju jeni Në kërkim të mënyrave Shpejtë dhe të lehtë për të bërë disa Para serioze Online?

Është e pabesueshme! ... Por nuk e di asgjë në lidhje me të
Krijimi Software apo Si për të filluar një biznes online

Unë jam i sigurt që ju keni pasur disa ide të madhe për të filluar biznesin tuaj online, por ju mund të keni pyetje në lidhje me të gjitha detajet teknike apo keni pyetje rreth asaj se si për të ngritur disa detaje.

mirë, tani ju Ju mund të ndaluar shqetësuese në lidhje me aspektin teknik krijimin e programeve kompjuterike dhe website design, dhe kështu që ju mund të vendosni vet dyqan tuaj online në një pasdite.

IMAGINE, ju do të keni një të biznesit të gatshme dhe drejtimin në vetëm disa hapa, shpejtë dhe të lehtë dhe do të gjenerojnë fitime për ju gjithmonë gati 100% autopilot!

girl-menduarit

Krijo dyqan tuaj online për të shitur 24 Koha e Ditës

"faqe Fully customizable Konfiguro Store juaj Online codeless."

girl-frustada

jo më shumë Komplikime teknike ose të buxhetit për të krijuar dhe zhvilluar dyqanin e tyre Online ...

...Ai ka gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një faqe interneti përshtatur plotësisht, Nuk ka pagesa mujore dhe me cilësi të lartë.

Gjithashtu mediton ... Ka shumë platforma që do të shtrydh ecommerce tyre buxhetore, ata të ngarkuar shumë.

Me këtë sistem 99% E punës është bërë për ju!

 • Ju merrni një mjet të plotë për dyqan tuaj online, dizajn të bukur dhe cilësi me gjithçka që ju duhet për të filluar fituar para tani.
 • Ju nuk keni nevojë të dinë asgjë për zhvillimin e softuerit, website design, copywriting dhe Zhvillimi i Produktit.
 • Software bën të gjithë punën për ju; Krijo dyqan tuaj automatikisht me të gjitha pajisjet dhe ju vetëm të redaktoni informacionin, imazhe dhe çmimet.
 • Kjo platformë eCommerce mund të integrohen vet blogun tuaj për të mbajtur klientët të informuara në lidhje me prodhimet e tyre dhe kështu që të merrni më shumë trafik në dyqan tuaj online.
 • Të gjithë ju duhet të bëni është ngritur mundësitë e pagesës (paypal) në llogarinë tuaj dhe të fillojnë duke e bërë shitjet e produkteve të saj nga dyqan e saj online.

Platforma të tjera E-Commerce tarifat pagesë mujore

Me Pack kemi në dispozicion kemi kontroll të plotë të platformës tuaj eCommerce, nuk ka tarifa ose taksa e mirëmbajtjes shtesë; ¡dhe ruan 100% e fitimeve të tyre!

platforma ecommerce

Me këtë zgjidhje do të dalë nga kjo kurth PAGESA përsëritur me tonë "SHOP eCommerce" krijuar për ju.

një total Kontrolli Auto dyqanin e tij ...

Kjo ju jep më shumë pushtet në duart e tij dhe është shumë më përballueshme se çdo platformë tjetër si Shopify eCommerce dhe të tjerët ...

"Për më tepër jo vetëm që kursen MONEY, edhe ajo fokusohet në rritjen e las shitjet e internetit!"

platforma e saj është e mbushur me karakteristika mbresëlënëse dhe shumë opsione customization, Lehtë për t'u përdorur ...

webyle-shop-theme
admin-dyqan-linjë
 • platforma eCommerce

  Platformë që gjeneron një dyqan online për ju dhe të shitjes software!

 • cilësimet e optimizuar

  Për të konfiguruar karrocat dhe opsione të shumta e pagesës.

 • Instalimi në minuta

  Vetëm ngarkuar në web faqen tuaj webyle ruajtur template dhe ju jeni bërë.

 • Shto Produkte

  Shumë produkte të reja si ju dëshironi – Programe, dixhitale ose fizike.-

 • administrata e thjeshtë

  Me një klik të rregulloje pothuajse çdo gjë në lidhje dyqan tuaj në minuta.

 • Metodat e pagesës

  PayPal, Amazona, Authorize.net, PayPoint, Sagepay, 2arkë, y más.

 • rregulloje Seksionet

  Leviz seksione pa programimit, HTML, CSS o PHP.

 • Pamjen dhe Color

  Zgjidhni ndonjë nga 5 temat dhe të ndryshojë pamjen e dyqan tuaj.

 • logo Your Own

  Shtoni logon dhe markë e dyqan tuaj në sekonda.

 • Blog Your Own

  Të përzënë trafikut në faqen tuaj te internetit me përmbajtje apo lajme rreth prodcutos tuaj.

   

 • menu items

  veprim, shtoni ose të ndryshojë drag and drop menaxher menu.

 • Mediat sociale

  Get lirë të trafikut viral sociale ndarjen ikona në çdo faqe.

 • para

  Posts me parulla anësore për produktet Filialin.

 • Menaxheri Dëshmi

  Që të postoni komente klientët dhe të bëjë më shumë shitje.

 • Modulo Built-in Store

  Run oferta speciale, Zbritje, dhe të ofrojnë kuponat.

 • Menaxheri Subscribers

  Ndërtojnë listën tuaj të zgjedhë-në forma, buletine dhe menaxheri lista.

zbehet-majtaszbehet djathtëmadje, Krijo tuaj blog vet nga Panel administrata çadrën e tij!

Ju nuk keni nevojë të mësojnë ndonjë gjë Teknik:

"Nuk ka asnjë platformë që fokusohet në të mblidhen për lekë dyqan funksioneve dhe Mate mujore pagesës. Kjo është tuaj zgjidhje përfundimtare."

poshtë

Build Your Own Online Shop me më të përparuar Planit Web eCommerce

Zgjidhja juaj të biznesit me Instant Online:

logo-mi-Venta-linjë
online-shop-krijuar

Dukshëm juaj Store Online pajisje të shumta

 • Shitet Digital dhe mallrave fizike

  Shitja e mia Online ofron një vend të plotë për të fuqishme dhe tërheqëse e-commerce që ju lejon për të shitur prodhimet tuaja fizike dhe dixhitale me lehtësi.

 • Të ndërtuar në dyqan me Ultra Zgjidhja Webyle Store

  Kjo është një zgjidhje që siguron një prani të fuqishme në internet për dyqanet e veshjeve & mënyrë, Telefonat Shop dhe pajisjet elektronike, fotografi, program, libra, audio-video dhe më shumë.

 • Pa Kodet ditur

  Kjo është një temë fleksibël, i fuqishëm dhe i besueshëm për të shitorën Tuaj e-commerce brenda minuta pa ndonjë njohuri të kodeve të kërkuara.

Dyqani juaj Online përfshin: dry jeshil (https://)

Disa tipare të dyqan tuaj:

Pse është vend të rëndësishëm TUAJ INTERNET SHOP?

zvogëluar shpenzimet. Kurseni kohë. ajo operon 24 orë. Shitet dhe të fitojë të holla.

Çfarë do të kushtojë biznesin tuaj të hapur 24 orë në ditë për një vit?
Duke pasur një dyqan NADA. Një nga avantazhet e madhe e të pasurit dyqan tuaj online është se ajo mund të ofrojë produkte dhe / ose shërbimet e veta përherë klientët e saj.

 • Një dyqan në internet, shpenzimet janë reduktuar në masë të madhe. Investimi fillestar dhe vetëm është website.
 • ofron Its Produktet të gjithë komunitetin e internetit botëror.
 • Ajo gjeneron përfitime edhe më, ndërsa ju gjumin, udhëton ... dyqan tuaj online është një makinë automatike me monedhë.
 • siguron Të gjitha informatat të hollësishme dhe të përditësuar në lidhje me produktet e ofruara, duke përfshirë edhe çmimi, syze, përshkrim, foto, etj.
 • Gamë të gjerë të produktet fizike, digital ose software.
 • Automatizojnë gjithë procesin e shitjes kursyer kohë dhe para.
 • Blerje Facility nga komoditetin e shtëpisë dhe për të marrë në shtëpi është një vlerë e shtuar.
 • Controls urdhra udhë dhe pagesat, të jetë i automatizuar.
 • rekord Shitjet për periudhat, artikuj, clientes, etj.
 • Ajo lehtëson bashkëpunimin me të tjerët të interesuar në shpërndarjen e produkteve të tyre.
 • dyqan tuaj virtuale është një shpallje e përhershme e kompanisë tuaj, Upgradeable sa herë që ju doni atë.
dyqan-online-përfitime

produktet e shesin Fizikë dhe DIGITAL, Nuk paguajnë këste mujore dhe rrinë me të 100% ardhurave tuaja.

Çdo funksion e web site tuaj është projektuar për të lehtësuar krijimin e dyqan tuaj online & si Shitës.

Disa dyqane themed në internet ju mund të krijoni me Webyle

Webshop-produkteve
dyqan-online-shërbimeve
shop-online-dixhital

Ju mund të krijoni ndonjë lloj të dyqan online
Dhe pothuajse çdo lloj të gjëra për të shitur

PASTAJ PËRPARA!

Ju duhet vetëm Take Action Për të krijuar tuaj dyqan online

shigjetë

→ Shop juaj Online për një pagesë vjetore ←

urdhërat-tani-dyqan-linjë

zbehet-majtaszbehet djathtëpërfshin, Hosting dhe Domain .me NET!

shigjetë

Kjo është ajo që bën juaj Store Online partneri juaj të biznesit Worthy:

Shitet digjitale dhe produktet fizike

Projektimi dyqanin tuaj web integron plugin "WooCommerce" lehtësuar shitjen e produkteve të saj fizike.

Tema ju lejon të shesë fotot, audios, videos, eBooks dhe produkteve të tjera dixhitale.

woocomerce-shtojcë
webshop-software

Shto Produkte thjesht

Paneli siguron lehtësinë e administrimit, intuitive dhe të plotë që ju lejon të lehtë të shtoni produkte të reja për faqen e tyre që dëshiron të shesë.

Ju mund të shtoni ndonjë lloj të produkteve fizike, digital ose software.

Renditja dhe pagesat Procesi

Automatik qëllim të përpunimit nëpërmjet PayPal pagesës portë.

Ju mund të shtoni më shumë porta e pagesës dhe arka lehtësohet nga WooCommerce dhe ajo ofron disa porta të tjera të pagesave dhe të anijeve shumë.

procesor-pagesës-paypal
dyqan-online-pajisjeve

Compatible me pajisje të shumta

Store eCommerce juaj i përshtatet të përkryer të gjitha madhësive ekran dhe pajisjet që blerësit mund të përdorin për të vizituar dyqan tuaj online.

Ajo është gjithashtu në përputhje me të gjithë shfletuesit për të siguruar që përvojat e përdoruesve të faqen e saj është gjithmonë fantastike. Ata janë klientët tuaj potencial.

tema të paracaktuara

Ju mund ta rregulloje dyqan tuaj eCommerce me dizajn (tema dhe ngjyra) ju doni të tregojnë produktet tuaja.

Ne kemi dhënë pesë tema dhe ngjyra të ndryshme paracaktuara të lehtë të transformuar pamjen e faqen tuaj te internetit për të zgjedhjes suaj.

tema-webshop

një pagesë - MANY Obligacioneve:

Të veprojë shpejt dhe për të marrë këto shpërblime Mahnitëse (Për një pagesë të)

shpërblim #1 - slider Store

Tregojnë një prezantim të shfaqë në dyqan tuaj online. images Rote e produkteve tuaja. Ju mund të përshtateni madhësinë e imazhit, shpejtësi, Efekti tranzicionit dhe.

shpërblim #2 - banners modul

Shto parulla për të promovuar produktet Filialin ose reklamat. Ju vendosur madhësinë. Ju mund të shfaqin ato në çdo ose të gjitha faqet e disenjove të shumëfishta në dyqan tuaj.

shpërblim #3 - produktet e paraqitura

Të promovuar produktet që ju dëshironi me seksione të ndryshme. Konsumatorët mund të urdhërojë Produkte nga Type, dhe ju mund të vendosë që ato të përfshihen në çdo seksion.

shpërblim #4 - raportet Moduli

Get raporte të detajuara duke klikuar në shitje, produktet, klientët dhe bashkëpunëtorët kështu që ju e dini saktësisht se si dyqani juaj është duke punuar në çast.

shpërblim #5 - Blog

Ngritur dhe menaxhuar blogun tuaj në dyqan. kryejnë postimet, ndajnë përmbajtjen dhe për të rritur renditjen search engine e faqes tuaj me përmbajtje të re.

shpërblim #6 - Video Tutorials Shop

redaktoj, rregulloje dhe design dyqan tuaj online me ndihmën e video tutorial tonë Full HD për të ngritur hap pas hapi të gjitha opsionet e dyqan ecommerce tuaj.

Tutorials-shitje-online-bonus

shpërblim #7 - Faqja e Sigurt HTTPS

Ofrimi i një faqe në internet të sigurt u tregon përdoruesve tuaj: Është e rëndësishme, A je i sigurt, është private dhe ne kujdesemi për informacionin tuaj. Cfare ka me shume, përdorimi i HTTPS vlerësohet më mirë nga motorët e kërkimit, duke përfshirë Google.

https-shop-online

Nisë në internet me dyqani juaj online:

një pagesë, Një konfiguracion të vetme, Përfitimet për Life

 • Thjeshtë dhe e lehtë për të konfiguruar.
 • plotësisht të përgjegjshëm.
 • Compatible me WooCoomerce.
 • Shet dy mallrave të prekshme dhe digjitale lehtë.
 • Amazing Plugin Slider për të treguar rrëshqitje imazhe.
 • tipografi elegante dhe dizajn.
 • Projektuar për të ofruar një normë të lartë të konvertimit.
 • Integra Paypal para Checkout.
 • Ngjyrat dhe stilet e theme përshtatshëm.
 • Blog seksion në faqen Store.
 • Zonat Footer dhe shumë e Widgets porosi.
 • Në dispozicion me disa faqe templates ndërtuar si default.
 • Modelet: faqe e shiritit anësor (sidebar), faqja e kontaktit (Faqe kontakt), blog (blog template), etj.

30-ditë Money Back Guarantee

Ne kemi vënë të gjitha garanci tonë MiVentaOnline për të siguruar që ju do të love. Provoni atë pa rrezik 30 ditë të plota. Në qoftë se për ndonjë arsye ju mendoni se ju nuk merrni rezultatet që kam kërkuar me produktin, vetëm të na dërgoni një email, çaktivizuar software tuaj dhe të kthej 100% para.

free-ndërmarrje

"Kjo mundësi do të çojë në pavarësi të plotë dhe për të krijuar suksesi masiv për ju."

"jo më vonë. ju E DI Kjo mund të ndryshim jeta e tij"

LANCE SU ecommerce STORE - SOT -

Nuk ka aftësitë e nevojshme. Store Online Instaluar një klik. Gati për të shitur.

shigjetë

→ Shop juaj Online për një pagesë vjetore ←

urdhërat-tani-dyqan-linjë

zbehet-majtaszbehet djathtëpërfshin, Hosting dhe Domain .me NET!

shigjetë

"galeria jonë ofron të gjitha
PACK eCommerce Available
me gjithçka që ju duhet për të krijuar vet dyqan tuaj virtuale
dhe të fillojnë shitjen në internet"